ASAŞ ALÜMİNYUM FABRİKASINA ENDÜSTRİYEL FİLTRELEME SİSTEMİMİZİ KURDUK

 

ASAŞ ALÜMİNYUM FABRİKASINA ENDÜSTRİYEL FİLTRELEME SİSTEMİMİZİ KURDUK.. 

 

 Sakarya Akyazı’da bulunan ASAŞ ALÜMİNYUM fabrikası için özel olarak tasarladığımız siklonik filtreleme ve krom scrubber imalatımızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. 

Otomativ grubundaki iç ve dış trim ürünlerinin yanı sıra, güvenlik parçaları, karoseri parçaları, Endüstriyel alanda alaşımlı ve alaşımsız ekstrüzyon ürünleri ile her kondüskyon ve kalınlıkta levha, plaka, ve çeşitli ürünlerin bizzat üretimini yapmakta olan ASAŞ ALÜMİNYUM Fabrikası için gerekli üretimi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmesi adına endüstriyel filtreleme imalatını da özel olarak yapmış bulunmaktayız. 

 ASAŞ ALÜMİNYUM fabrika bacasından çıkan zararlı ve asidik gazı yine kendi imalatımız olan fan yardımıyla ilk yıkama yeri olan krom Scrubber içine çekip yıkadıktan sonra ikinci aşama olan Siklonik filtreleme sistemine havayı ilerletip hava içinde bulununan ağır partikülleri bir kez daha filtreleyip çevreye ve doğaya temiz hava salınımı amacımızı yerine getirdik. Bu kapsamda ASAŞ ALÜMYUM Fabrikası ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda sistemimizi sorunsuz bir şekilde kurmuş ve çalıştırmış bulunmaktayız. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir